Poziv za sudjelovanje na skupu "Demencije - medicinski i društveni izazov 21. stoljeća" koji Opća bolnica Karlovac (zajedno s partnerima) organizira sa ciljem dodatne edukacije i sinergije primarne i sekundarne zdravstvene zaštite, kao i svih drugih stručnjaka iz područja zdravstva, socijalne skrbi i udomiteljstva, nalazi se OVDJE.

Skup će se održati u utorak, 24. listopada 2017. u Stručnoj biblioteci Opće bolnice Karlovac s početkom u 19,00 sati.

Za sve Vaše dodatne sugestije, upite i informacije stojimo na raspolaganju putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na mobitel 098 1986 515.

Edukativnu brošuru o prepoznavanju, pristupima i mogućnostima liječenja možete skinuti OVDJE.