Edukacijski tečaj: "Vanjsko vrednovanje kvalitete u bolničkoj zdravstvenoj ustanovi"

29. siječnja 2018. god. Služba za kvalitetu i edukaciju Agencije u okviru edukacijskog programa organizira u suradnji s Općom bolnicom Karlovac edukacijski tečaj na temu „Vanjsko vrednovanje kvalitete u bolničkoj zdravstvenoj ustanovi“. Tečaj se održava u Stručnoj knjižnici Opće bolnice Karlovac, a namijenjen je ravnateljima, pomoćnicima ravnatelja za kvalitetu, povjerenstvima za kvalitetu, organizacijskim jedinicama za kvalitetu bolničkih zdravstvenih ustanova te svim zdravstvenim djelatnicima i zainteresiranim stranama. Svrha ovog skupa je jačanje kapaciteta u uspostavljanju sustava kvalitete i jačanje suradnje s Agencijom. Program je dostupan ovdje.