Otvorenje Odjela ginekologije i ginekološke onkologije

U utorak, 16. siječnja 2018. povodom proslave 173. rođendana naše Bolnice, svečano je otvoren novouređeni Odjel ginekologije i ginekološke onkologije. Uz ravnatelja, prim. dr. sc. Ervina Jančića, dr. med. te brojne djelatnike Bolnice, svečanosti su nazočili i državni tajnik Ministarstva zdravstva, prim. Željko Plazonić, dr. med., zamjenica župana Karlovačke županije, dr. sc. Vesna Hajsan Dolinar te zamjenica gradonačelnika grada Karlovca, gđa. Andreja Navijalić.
Tom prigodom istaknuto je kako novouređeni Odjel ima sedamnaest kreveta, pri čemu vrijednost građevinskih radova, opreme i namještaja premašuje tri milijuna i tristo tisuća kuna.

Renovirano je sedam dvokrevetnih soba sa pripadajućim sanitarnim čvorovima, a specifičnost uređenja je i posebna jednokrevetna soba pojačanog nadzora operiranih pacijentica. Radovi i oprema financirani su iz decentraliziranih sredstava Karlovačke županije. Uređenjem Odjela ginekologije, u karlovačkoj Bolnici nastavlja se trend kontinuiranog poboljšanja kvalitete liječenja te ugodnijeg boravka pacijenata. Otvorenju Odjela prethodila je i Svečana sjednica Stručnog vijeća Opće bolnice Karlovac.

436 1 436 2 436 3 436 4 436 5 436 6