Na ovogodišnjem, šestom po redu, Karlovačkom ceneru, po prvi puta nastupio je Running Team Opće bolnice Karlovac. U petak, 8. lipnja 2018., unatoč nepovoljnom vremenu praćenom kišom te uz tisuću ostalih, domaćih i stranih natjecatelja, nastupilo je dvadeset naših djelatnika, i to osam u pojedinačnoj utrci, a dvanaest u štafetama. Promovirajući karlovačku Bolnicu kroz moto "Zajedno za zdravlje", aktivnim sudjelovanjem željelo se ukazati na važnost afirmacije zdravog stila života te svojim, vlastitim primjerom senzibilizirati sugrađane na važnost fizičke aktivnosti u prevenciji brojnih somatskih i psihičkih oboljenja.

454 running team obka 1454 running team obka 2

Ravnatelj prim.dr.sc. Ervin Jančić, dr.med., iskreno zahvaljuje svima na sudjelovanju.