• cestitka 2020

Koncert zahvale Općoj bolnici Karlovac

Karlovac, 27.05.2020.

Poštovani,

pozivamo Vas  na  koncert koji će se održati na  središnjem dijelu dvorišta Opće bolnice Karlovac, dr A. Štampara 3. u čevrtak 28. svibnja 2020. s početkom u 19:30 sati

Koncert će izvesti Karlovački komorni orkestar povodom nadolazećeg Dana državnosti, a kao koncert zahvale zdravstvenim djelatnicima Opće bolnice Karlovac za izniman rad, požrtvovnost i predanost u borbi protiv koronavirusa.

Karlovački glazbenici pod vodstvom maestra Vetona Marevcija izvest će neke od najpoznatijih glazbenih melodija. Program će otvoriti Bachova skladba „Air“ i Vivaldijevo „Proljeće“.

Koncert će s prozora Bolnice pratiti  i pacijenti Bolnice a šira javnost  će u koncertu moći uživati u  direktnom prijenosu na live stream linku.

Molimo potvrditi dolazak na broj 047 608 177.

Ravnatelj OB Karlovac

doc. prim. dr .sc. Ervin Jančić, dr. med.

Ravnateljica Glazbene škole Karlovac

Snježana Mrljak, prof.