Informacije za posjetitelje

a) Stacionarna djelatnost ima 11 kreveta

b) Polikliničko-konzilijarna djelatnost sastoji se od:

Ambulanta za infektologiju

Radno vrijeme:ponedjeljak, utorak, četvrtak, petak od 07:00 - 15:00 h

srijeda od 11:00 - 19:00 h

RASPORED RADA LIJEČNIKA:

PONEDJELJAK    07-15 DR. TUTEK VESNA
UTORAK             07-15 DR. HERENDIĆ BORIS

SRIJEDA            11-15

DR JERKOVIĆ LUKA

Liječnici se mijenjaju

ČETVRTAK         07-11

DR. TUTEK VESNA

DR. JERKOVIĆ LUKA

PETAK               07-15 DR. LOVRAKOVIĆ VLATKA

Medicinska sestra: Španić Marijana

Dnevna bolnica za zarazne bolesti (tel. 047 / 608 - 220)

radno vrijeme: ponedjeljak - nedjelja 00:00 - 24:00 h

Nadzor nad ležećim bolesnicima Dnevne bolnice i hitnostima obavljaju liječnici iz pripravnosti (dolazak od kuće).

ZA BORAVAK U BOLNICI PONESITE:

- pribor za osobnu higijenu (ručnik, četkicu za zube, čašu, češalj, brijaći aparat. . .)

- pidžamu, ogrtač, papuče

Sve vrijedne stvari (nakit, novac, kartice...) vratiti kući, u protivnom ne odgovaramo

za njihov nestanak.

POSJETE BOLESNICIMA: svaki dan od 15 – 16.30 h

INFORMACIJE  o bolesti daje liječnik radnim danima od 14 do 15 sati  usmeno i telefonom na broj  047/608 220 ili 047/ 608 059

Informacije se daju ISKLJUČIVO članovima uže obitelji ili prema želji bolesnika.

Pri posjetu dužni ste se javiti med. sestri na odjelu.

Kod prijema u bolnicu dužni ste ostaviti kontakt podatke jednog člana obitelji ili skrbnika koji će aktivno sudjelovati u skrbi i planiranju otpusta bolesnika. Kako bi mogli osigurati pravovremeni otpust i pacijentu primjerenu daljnju skrb, ali i organizirati naš rad, molimo Vas da unutar 48 sati od prijema bolesnika dogovorite s glavnom sestrom odjela vrstu otpusta (kući, u drugu zdravstvenu ustanovu, udomiteljstvo. . . ) te da ispoštujete dogovoreno.

Sa  med. sestrom provjerite da li je hrana koju ste donijeli bolesniku primjerena njegovoj prehrani i bolesti.

Najviše dvije osobe mogu u isto vrijeme posjećivati bolesnika, dok se djeci ne preporuča posjećivanje bolesnika.

U interesu bolesnika na odjelu zamolili bismo Vas da se suzdržavate od posjećivanja ako imate ili sumnjate u prehladu, gripu ili neku drugu akutnu zaraznu bolest.

PUŠENJE NA ODJELU NIJE DOZVOLJENO !

Knjiga pohvala i žalbi nalazi se na telefonskoj centrali OB Karlovac.