• cestitka 2020

IZLOŽBA RADOVA NAŠIH PACIJENATA

U ponedjeljak, 24. svibnja 2021. otvorena je u Auli Bolnice izložba radova naših pacijenata, nastalih u okviru radno - terapijskog procesa na Odjelu za psihijatriju i psihijatrijskim dnevnim bolnicama. Izložbu su, svojim dolaskom i pozdravnim riječima podržali, između ostalih i ravnatelj Bolnice, g. Nikša Antica, dipl. iur., univ. mag. admin. sanit. te v.d. voditeljice Odjela za psihijatriju, Jasminka Oštrek, dr.med., spec. psih. Dio atmosfere s otvorenja i izabrane radove možete pogledati u foto-galeriji, a samu izložbu do kraja svibnja 2021.

Fotogalerija:

1  2  3  4  5  6  7  8  9

"Izložen je mali dio onoga što pacijenti stvaraju na radionicama i to onaj materijalni dio, dok se one druge, unutarnje promjene koje se događaju u čovjeku tijekom terapijskog procesa, ne mogu ovako vidljivo prikazati. Zahvaljujemo svima koji su pomogli u realizaciji izložbe, a ponajviše autorima radova koji su u svaki primjerak utkali i poklonili nam jedan dio sebe."